WYNIKI Z 
POSZCZEGÓLNYCH 
LOTÓW:
2013
GOŁĘBIE STARE:
 29.04.2012 SZPROTAWA      
 06.05.2012 ŻAGAŃ 
 13.05.2012 GUBIN    
 20.05.2012 BEELITZ  
 27.05.2012 ORANIENBURG
 03.06.2012 MUNSTER
 09.06.2012 ORANIENBURG 2
 17.06.2012 MUNSTER 2
 24.06.2012 ORANIENBURG 3
 28.06.2012 ORANIENBURG 4
 08.07.2012 ORANIENBURG 5
 15.07.2012 EMDEN 
 22.07.2012 MUNSTER 3 
 
28.07.2012 DRACHTEN
WYNIKI SEKCYJNE 
SZPROTAWA:        sekcja1         sekcja      sekcja5    sekcja7    
ŻAGAŃ:                      sekcja1       sekcja4       sekcja5    sekcja7      
GUBIN:                        sekcja1       sekcja4       sekcja5    sekcja7 
BEELITZ:                    sekcja1       sekcja4       sekcja5    sekcja7  
ORANIENBURG:     sekcja1       sekcja4       sekcja5    sekcja7 
MUNSTER:               sekcja1       sekcja4       sekcja5    sekcja7  
ORANIENBURG 2:  sekcja1      sekcja4       sekcja5    sekcja7   
MUNSTER 2:            sekcja1       sekcja4       sekcja5    sekcja7  
ORANIENBURG 3:  sekcja1      sekcja4       sekcja5    sekcja7  
ORANIENBURG 4:  sekcja1      sekcja4       sekcja5    sekcja7    
ORANIENBURG 5:  sekcja1      sekcja4       sekcja5    sekcja7 
EMDEN:                       sekcja1      sekcja4       sekcja5    sekcja7   
MUNSTER 3               sekcja1     sekcja4      sekcja5   sekcja7
DRACHTEN3             sekcja1     sekcja4      sekcja5   sekcja7
WSPÓLNE LISTY KONKURSOWE Z LOTÓW:
ORANIENBURG
ORANIENBURG 2
MUNSTER
GOŁĘBIE MŁODE
19.08.2012  SZPROTAW
A       
 26.08.2012  ŻAGAŃ        
02.09.2012 ZIELONA GÓRA
 
09.09.2012 ZIELONA GÓRA 2  
   
WYNIKI SEKCYJNE - GOŁĘBIE MŁODE

SZPROTAWA:         sekcja1     sekcja4    sekcja 5    sekcja7
 
ŻAGAŃ:                   sekcja1     sekcja4    sekcja5     sekcja7 
ZIELONA GÓRA:    sekcja1     sekcja4    sekcja5     sekcja7 
ZIELONA GÓRA2:  sekcja1     sekcja4    sekcja5     sekcja7
 WYNIKI ODDZIAŁU PO ZAKOŃCZONYM SEZONIE LOTOWYM 2012
POLKOWICE:        LISTA KONKURSOWA     KLASYFIKACJA SPECJALNA
ŻAGAŃ:                LISTA KONKURSOWA     KLASYFIKACJA SPECJALNA
GUBIN:                  LISTA KONKURSOWA     KLASYFIKACJA SPECJALNA
BEELITZ:               LISTA KONKURSOWA     KLASYFIKACJA SPECJALNA
ŻAGAŃ 2:             LISTA KONKURSOWA     KLASYFIKACJA SPECJALNA
MUNSTER:           LISTA KONKURSOWA     KLASYFIKACJA SPECJALNA  
ORANIENBURG:    LISTA KONKURSOWA     KLASYFIKACJA SPECJALNA
VERDEN:                 LISTA KONKURSOWA     KLASYFIKACJA SPECJALNA
ORANIENBURG 2:  LISTA KONKURSOWA     KLASYFIKACJA SPECJALNA
VERDEN II:             LISTA KONKURSOWA     KLASYFIKACJA SPECJALNA  
ORANIENBURG 3   LISTA KONKURSOWA     KLASYFIKACJA SPECJALNA 
EMDEN                 LISTA KONKURSOWA     KLASYFIKACJA SPECJALNA 
ORANIENBURG 4   LISTA KONKURSOWA     KLASYFIKACJA SPECJALNA 
EMDEN 2                LISTA KONKURSOWA     KLASYFIKACJA SPECJALNA
GOŁĘBIE DOROSŁE
GOŁĘBIE MŁODE
31.08.2013    RAWICZ:        LISTA KONKURSOWA     
08.09.2013    LESZNO:        LISTA KONKURSOWA    
17.09.2013    NOWY TOMYŚL    LISTA KONKURSOWA 
 WYNIKI ODDZIAŁU PO ZAKOŃCZONYM SEZONIE LOTOWYM 2013
2012